3/12/2021Просмотров: 295

Дмитро Кравченко: “Остання гра в Харкові, перед своїми вболівальниками треба перемагати”

Півзахисник “Металіста 1925” Дмитро Кравченко розповів про підготвку команди до протистояння з “Колосом” та бажання порадувати своїх вболівальників.

– Мабуть, можна й не згадувати, що в команди зараз не досить приємна серія. Як тренуватися на фоні того, що останні матчі не дуже вдалими вийшли?

– Так, якось в нас підзатягнулася ця смуга без перемог. Я думаю, що нам лишається тільки працювати, тренуватися, виходити та перемагати. Тільки так ми можемо перевернути цю ситуацію.

– Як йде підготовка до матчу з “Колосом”?

– Підготовка відбувається, як завжди. Наш звичний тренувальний процес. Ніхто не нагнітає ситуацію, навпаки намагаються нас тренери налаштувати на позитивний результат. Тож, все, як завжди.

– Наскільки розізлилися через те, що давно не брали очки?

– Не знаю, як розізлилися, але хочеться, звісно якомога швидше перемогти. Тим більше наша остання гра в Харкові, перед своїми вболівальниками треба перемагати тільки. І тоді все буде нормально.

– Наскільки серйозний суперник “Колос”, як проти нього?

– Суперники всі серйозні. “Колос” один з них. Хороша команда, бойова, у них мінився головний тренер. Зараз вони виграли останні матчі. Тож у них все зараз більш-менш нормально. Серйозно налаштовуємося, нам потрібно тільки перемагати.

– Як особисто ви себе відчуваєте, адже було дві досить важкі травми. Відновилися, потім знову були травмовані?

– Уже все нормально. Про травми потрібно забути. Все нормально.

https://metalist1925.com/news/5061-dmitro-kravchenko-ostannya-gra-v-harkovi-pered-svoyimi-vbolivalnikami-treba-peremagati.html

Схожі новини

Заява AESGroup
Заява AES Group
Заява AES Group