20/09/2023Просмотров: 362

Заява AES Group

Хоча група компаній AES Group не є активним учасником інформаційного простору України, вважаємо за потрібне відреагувати на матеріал «Держава нам не конкурент”, який було опубліковано поважним виданням «Економічна правда» 19.09.2023 року. Тому що інколи неперевірена інформація може нести для бізнесу наслідки гірші, ніж атаки ворожої армії.

Ключовим лейтмотивом матеріалу журналіста Миколи Топалова були можливі зловживання при закупівлі владою Харківської громади палива для комунальних підприємств. З цього приводу вважаємо необхідним заявити:

Перше. Ключовим принципом, майже філософією групи компаній AES Group, є правило – працювати виключно у приватному секторі і не приймати участі у жодних тендерах, повʼязаних з державними, або місцевими грошима. І жодна сума або контракт не можуть його порушити.

Друге. Ані ТОВ “Калам”, ані ТОВ “Золотий Стандарт К” не входять до групи AES Group та не повʼязані з власниками групи. ТОВ “Золотий Стандарт К” деякий час був одним з наших клієнтів. Але рівно таким самим, як і десятки інших компаній регіона. До того ж, ТОВ “Золотий Стандарт К” має відомих у Харківський області власників, які не повʼязані з нами.

Третє – жоден з чиновників міської, обласної, державної влади не є бенефіциаром групи компаній AES Group та не здійснює операційне чи стратегічне управління компанією.

 Четверте. Ми впевнені – якщо будь яка з посадових осіб, чи учасників тендеру порушила законодавство, вона повинна бути притягнута до відповідальності згідно діючого законодавства.

У травні цього року ударом ворожих ракет та безпілотників було знищено підприємство Мерефянський НПЗ, який входить до групи AES Group. Це дійсно великий удар і для міста, і для регіону, і для нашого бізнесу. Матеріал, який було опубліковано у виданні Економічна правда, хоча і не відповідає дійсності, та у інформаційному полі для нашого бізнесу має майже такий саме руйнівний, як і рашистські ракети. Впевнені, що таке поважне видання та його професійні журналісти не хотіли  отримати такий ефект, але він є. Саме тому хочемо попросити журналістів у майбутньому при підготовці матеріалу не спиратися на чутки, неперевірені дані, або «ексклюзивну» інформацію, яку з метою маніпуляцій можуть надавати власні «джерела»

Схожі новини

Заява AESGroup
Заява AES Group
Заява AES Group