27/10/2023Просмотров: 310

Заява AES Group

ЕКОНОМІЧНА ПРАВДА 26 жовтня 2023 року неприховано обвинуватила AES GROUP у створенні «Харківської групи» по випуску необлікованого спирту в Україні і надала їй почесне перше місце серед тіньовиків, спираючись на данні податківців.

AES GROUP заперечує інформацію оприлюднену у статті та надає реальні задекларовані цифри сплачених податків не лише у 2023 році, а й у складний 2022.

«Харківською групою» за складний 2022 рік сплачено податків понад 15 млн гривень та акцизного податку понад 987 мнл. гривень ( у т. ч. податковим векселем).

За І та ІІ квартали 2023 року сплачено податків понад 20 мнл гривень. та акцизного податку понад     1 млрд 98  млн. гривень (у т.ч. податковим векселем).

Вартість обох Артмемівського та Караванського спиртзаводів з урахуванням НДС станом на день їх придбання склала більше 3,46 млн доларів США за курсом НБУ. Джерелом походження коштів стали надходження від генерації зеленої енергетики сонячними електростанціями, екологічний прозорий бізнес.

До приватизації обидва спиртові майданчики не працювали понад 10 років, їх стан був м’яко кажучи незадовільний.

Протягом 2020-2021 років було здійснено значні інвестиції у реконструкцію та удосконалення технології виробництва спирту, у тому числі у систему оптимізації викидів у навколишнє середовище.

У травні 2023 ТОВ «УКРСПЕЦСПИРТ» зверталось до податківців із пропозицією створення пілотного проекту впровадження он-лайн трансляції з відеокамер підприємства безпосередньо на монітори податківців. Підприємство пропонувала повністю забезпечити податківців необхідним обладнанням, однак наші звернення залишились без уваги.

За 2022-2023 року Податкова провела 7 перевірок дотримання чинного законодавства зазначених у статті підприємств з 21.12.2022 р. по 17.08.2023 р. За результатами семи фактичних податкових перевірок видано довідки про дотримання вимог чинного законодавства.

У жовтні 2023 році проведено перевірку БЕБ., «сірого та нерозведеного» на підприємстві не виявлено.

Підприємство усіма можливими силами підтримує місцевий та державний бюджет, сплачуючи податки, у тому числі саме той необхідний акциз.

На майданчиках підприємства ТОВ «УКРАСПЕЦСПИРТ» «Артемівка» та «Караван»  діє цілодобове відеоспостереження, і ТОВ «УКРСПЕЦСПРИТ» запрошує кожного до споглядання за процесами спиртовиготовлення у будь-який для Вас зручний час!

Група компаній AES GROUP ще раз наголошує, що заступник голови Харківської ОДА Олександр Скакун не є бенефіціаром компаній та не здійснює її оперативне управляння.

AES GROUP це приватний бізнес і він діє в рамках закону та моралі.

 

Схожі новини

Заява AESGroup
Заява AES Group
Заява AES Group