Кар’єра

Інвестиційна промислова група AES Group активно розвивається та постійно залучає до своєї команди нових професіоналів. Ми зацікавлені ​у співпраці з амбітними та відповідальними спеціалістами, які вміють працювати в команді, а також, готові удосконалювати свої професійні знання і досвід.  Обираючи AES Group, ви стаєте частиною бізнесів, де кожен співробітник є повнофункціональним партнером.

Своїм співробітникам ми пропонуємо:

  • Комфортні умови роботи
  • Можливості для професійного та кар’єрного зростання
  • Необхідні умови для самореалізації
  • Дружню атмосферу однодумців
  • Гідне винагородження та визнання результатів

AES Group приділяє особливу увагу розвитку молодих талантів. Робота з молодими фахівцями є одним із пріоритетних напрямків компанії. У нас функціонує система підготовки кадрів та інвестування в ріст і розвиток співробітників, спрямована на отримання необхідних знань та спеціальних навичок.

Ми пропонуємо впевненість в завтрашньому дні та можливість заявити про себе і стати частиною успішної команди професіоналів.

Всю необхідну інформацію та контакти ви можете отримати в розділі “Вакансії”.

Надсилайте резюме:
Дзвоніть:

Вакансії

Вакансія “Старший юрисконсульт”

Промислова група компаній AES GROUP запрошує у свою команду юрисконсультанта, що буде взаємодіяти з громадськістю та ЗМІ на регіональному та національному рівні. Ми шукаєм амбітного та цілеспрясованого співробітника, який зацікавлений у професійному розвитку.

Вакансія “PR-менеджер/Менеджер з комунікацій”

Промислова група компаній AES GROUP запрошує у свою команду PR-менеджера, що буде взаємодіяти з громадськістю та ЗМІ на регіональному та національному рівні. Ми шукаєм амбітного та цілеспрясованого співробітника, який зацікавлений у професійному розвитку.