Спиртова галузь

Спиртова галузь

Спиртова галузь

Наші заводи та діяльність

До складу інвестиційної промислової групи AES Group наразі входять «Караванський спиртовий завод» та «Артемівський спиртовий завод». Підприємства є найбільшими у Східній Україні виробниками високоякісного спирту та спиртовмісної продукції.

Виробництво

Загальна виробнича потужність спиртзаводів становить понад 2,5 мільйона декалітрів на рік.

Караванський та Артемівський заводи забезпечують відмінною сировиною цілий ряд галузей, яка використовується у:

  • виноробстві та виробництві лікеро-горілчаної продукції
  • фармацевтиці та медицині
  • парфумерії
  • кондитерській промисловості
  • тваринництві та інших галузях народного господарства
  • виробництві лакофарбових виробів та розчинників
  • технічних рідин для автотранспортних засобів

 

Крім спиртового виробництва, на заводі працює цех по виробленню ферментних препаратів, що забезпечує власне виробництво, а також спиртові заводи України високоякісними ферментами для виробництва спирту.

Завод випускає вуглекислоту, яка широко застосовується як на машинобудівних підприємствах, так і в харчовій промисловості.

Одним із найбільш пріоритетних напрямків зараз є виробництво біоетанолу та компоненту альтернативного моторного палива (КМПА).

Контроль якості

На підприємстві впроваджена та сертифікована система менеджменту якості, безпеки та екологічного керування, ISO 10012:2005.

Якість готової продукції та сировини, яка використовується у виробництві, контролюється виробничими лабораторіями, які оснащені сучасним вимірювальним обладнанням, що дає можливість проводити якісний та кількісний контроль сировини, напівпродуктів виробництва та готової продукції.

Сертифікати та нагороди

Фотогалерея