8/09/2021Просмотров: 622

AES Group новий власник спиртзаводу в Люботині

У Харківській області після тривалого простою відновлює свою роботу Караванський спиртовий завод. 7 червня в ході державного аукціону його новим власником стала інвестиційна промислова група AES Group.

Караванський спиртовий завод знаходиться в Люботинському районі Харківської області. Заснований ще в 1709 році, як спиртовий завод він почав свою роботу в 1837 році. Це було малопотужне підприємство з виробництва 80 дал спирту на добу. У 2019 році відбулась часткова модернізація. Відомий виробництвом спирту класу люкс, барда спиртового і вуглекислоти.

«На даному етапі ми перерахували гроші і проходимо процедуру отримання дозволу від антимонопольного комітету. Нашим основним завданням буде модернізація підприємства, в яке ми плануємо інвестувати понад 100 млн гривень », – повідомляє президент інвестиційної промислової групи AES Group Костянтин Валеулін.

Сьогодні компанії і підприємства, які входять в групу AES Group займаються нафтогазопереробкой, сонячною енергетикою, спиртовою промисловістю, а також науково-дослідницькою діяльністю. У 2020 році AES Group придбала на аукціоні «Артемівський спиртовий завод» і почала повну модернізацію після 5-річного простою.

 

Джерело: https://delo.ua/business/aes-group-priobrela-karavanskij-spirtzavod-v-lju-386166/

Схожі новини

Заява AESGroup
Заява AES Group
Заява AES Group