1/11/2021Просмотров: 528

AES Group модернізує Артемівський спиртзавод

Артемівський спиртовий завод відновлює роботу після тривалого простою. Харківська інвестиційна промислова група AES Group, яка у 2020 році стала новим власником підприємства, проводить повну реконструкцію колись провідного підприємства країни.

За словами президента AES Group Костянтина Валеуліна, наразі проводиться комплексний ремонт будівлі та її приміщень, заміна комунікацій, закупівля сучасного енергозберігаючого обладнання, а також розширення виробничих потужностей заводу.

Зокрема, тепер перед безпосередньою обробкою кукурудзяного зерна, яке використовується у виробництві спирту, від нього відокремлюватимуть зародки. Вони, у свою чергу, є цінною сировиною під час виробництва кукурудзяної олії. І тому на Артемівському спиртовому заводі вводиться у експлуатацію система для дежермінації, тобто відділення кукурудзяних зародків. Поряд з цим, на підприємстві ведуться роботи з будівництва нової ділянки з висушування барди, яка є високопротеїновою кормовою добавкою.

Нові можливості використання залишкової сировини дозволять значно знизити собівартість спиртового виробництва та вийти на експортний ринок.

“Ці нововведення спрямовані не лише на зниження ціни. Це насамперед усвідомлене користування ресурсами нашої країни. Ми відповідальний бізнес та свідомо підходимо до переробки сировини. Тому для нас дуже важливо, щоб завод відновив свою роботу як екологічне та максимально безвідходне підприємство повного циклу”, – розповів Костянтин Валеулін.

https://news.liga.net/ua/all/pr/aes-group-moderniziruet-artemovskiy-spirtzavod

Схожі новини

Заява AESGroup
Заява AES Group
Заява AES Group