21/01/2022Просмотров: 527

AES Group відзвітувала про проєктні та фінансові підсумки 2021 року

Близько 100 млн грн податків та понад 205$ млн інвестицій у розвиток масштабних українських бізнес-проєктів у різних сферах. Про такі результати за 2021 рік відзвітувала харківська інвестиційна промислова група AES Group. Нафтогазопереробка, сонячна енергетика, спиртова промисловість, а також науково-дослідницька діяльність. Забезпечення продуктивної роботи цих галузей спрямоване на досягнення головної мети – сталого економічного розвитку регіону та України.

▪ Ukrainian Petroleum

У 2021 році AES Group вклала у будівництво та модернізацію Ukrainian Petroleum близько 200 млн. доларів США. Це дозволило створити в країні новий вид високотехнологічного виробництва для отримання якісного продукту, а саме:

  • станція отримання технічного азоту
  • воднева установка
  • циркуляційне компресорне обладнання
  • теплообмінна установка
  • реактори риформінгу, гідроочищення та ізомеризації
  • обладнання для отримання водяної пари високого тиску
  • насосне обладнання
  • обладнання контрольних вимірювальних приладів та автоматизації
  • обладнання контрольних вимірювальних приладів та автоматизації

▪ УкрСпецСпирт

Реконструкція Артемівського спиртзаводу включила ремонт адміністративних і виробничих приміщень, а також придбання нового обладнання: бардасушка, дежермінація, установки для отримання вуглекислоти й м’якого варіння. Все це дозволить значно збільшити виробничі потужності підприємства.

Окрім цього, у серпні 2021 року до складу концерну УкрСпецСпирт увійшов Караванський спиртовий завод. Загалом AES Group інвестувала в цю галузь близько 6 млн доларів США.

Податки відрахування концерну за минулий рік склали 90 млн гривень.

▪ Сонячні електростанції

За 2021 рік електростанції виробили 13 057,126 тис. кВт. година електроенергії. Це дозволило забезпечити понад 66 тисяч домогосподарств екологічно чистою “зеленою” електроенергією.

Завдяки роботі сонячних електростанцій “АЛЬТЕРНАТИВ ЕНЕРДЖІ СОРСЕС СОЛАР”, “БОРКИ СОЛАР”, “СОЛАР СОЛЮШНС ЮКРЕЙН” державний бюджет України всіх рівнів поповнився майже на 4 млн гривень.

Енергонезалежність країни, створення нових робочих місць, конкурентна заробітна плата та усвідомлене ведення бізнесу, що дозволяє своєчасно виплачувати податки до бюджету держави. 2021 рік став для AES Group ключовим у багатьох моментах.

“Ми триматимемо темп роботи, зберігаючи та зміцнюючи лідерські позиції східного регіону. План у нас завжди один — розвивати промисловість регіону. Тому регулярно аналізуємо, що можна вдосконалити. Намагаємося знайти нові підходи і у виробництві, і у технологіях.

У 2022-му плануємо сконцентрувати наші зусилля на подальшій модернізації та збільшенні обсягів виробництва у всіх напрямках. Запустимо високотехнологічне промислове виробництво. Це позитивно вплине на економіку країни, тому що дозволить стати конкурентоспроможними не лише на українському, а й на закордонних ринках”, – зазначив президент інвестиційної промислової групи AES Group Костянтин Валеулін.

https://news.obozrevatel.com/ukr/economics/aes-group-zvituvala-pro-proektni-ta-finansovi-pidsumki-2021-roku.htm

Схожі новини

Заява AESGroup
Заява AES Group
Заява AES Group