2/02/2022Просмотров: 144

AES Group приєдналася до державної підтримки підприємців

AES Group спільно з центром підтримки підприємців Дія.Бізнес запускає Академію бізнес-навчання, яка стане освітнім хабом для бізнесменів у Харківському регіоні.

Цей проект є частиною національної ініціативи Міністерства цифрової трансформації щодо підтримки малого та середнього бізнесу. Велика ідея програми полягає у збільшенні кількості успішних підприємців України.

Інвестиційна компанія AES Group, планомірно зміцнюючи різні галузі економіки країни, приєдналася до проекту, щоб допомогти українським підприємцям набувати необхідний для розвитку досвід, знання та набувати актуальної бізнес-інформації.

Протягом року в Академії відбудеться 12 освітніх лекцій для підприємців у провідних напрямках. Бізнес-семінари відбудуться за адресою м. Харків, вул. Сумська, 65. За графіком та анонсами майбутніх заходів можна стежити на офіційній сторінці Facebook компанії.

Президент інвестиційної промислової групи AES Group Костянтин Валеулін упевнений, що український бізнес — це драйвер економіки, який потребує підтримки не лише держави, а й колег.

AES Group забезпечує стійкий розвиток регіону, піклується про майбутнє та розвиває Україну. Ми дуже вдячні колективу Дія.Бізнес за можливість стати партнерами та підтримку нашої ідеї посилювати український бізнес. Впевнений у ефективності нашої співпраці, – прокоментував Костянтин Валеулін.

У центрі Дія.Бізнес також можна отримати консультації, орендувати простір для проведення власних заходів, представити свої продукти іншим підприємцям та отримати зворотний зв’язок, а також випробувати їх на спеціальній pop-up-локації для тестування продукції.

Схожі новини

AES Group приєдналася до державної підтримки підприємців
AES Group відзвітувала про проєктні та фінансові підсумки 2021 року
Інвестиції у майбутнє: AES Group розвиває найважчі та найперспективніші галузі України