24/05/2023Просмотров: 291

УкрСпецСпирт у 2022 році вийшов на п’ять іноземних ринків

Незважаючи на війну, українські виробники отримали шанс розширити сферу збуту своєї продукції. Серед бізнесів, які у 2022 році почали ефективно працювати на експорт — концерн «УкрСпецСпирт», що входить до складу харківської інвестиційно-промислової групи AES Group

У 2022 році «УкрСпецСпирт» виготовив більше 7,7 млн літрів ректифікованого етилового спирту сорту «Люкс». Саме з цією продукцією вперше вдалось вийти на закордонні ринки – 5,4% спирту було експортовано до Польщі, Грузії, Латвії, Туреччини та Греції.

Крім спирту концерн експортує зернову барду. Її отримують при технологічному процесі виготовлення етилового спирту та в подальшому використовують як один з інгредієнтів корму для великої рогатої худоби. З майже 2 млн кг викотовленої барди — 20,6% «УкрСпецСпирт» продав до Туреччини та Польщі.

«Зовнішні ринки – це велика конкуренція. Але ми працюємо над тим, аби український товар мав високу якість, а український бізнес – гарну ділову репутацію. Тут справа не лише у вибагливості іноземного споживача – ми самі задали для себе високу планку і тримаємо її», — підкреслив президент AES Group Костянтин Валеулін.

В компанії планують подальше розширення закордонної клієнтської бази, а також продовження оновлення технологічних процесів для підвищення якості продукції.

Схожі новини

Заява AESGroup
Заява AES Group
Заява AES Group