5/09/2021Просмотров: 337

Ukrainian Petroleum анонсував прорив у нафтохімічній галузі України

Перше в країні приватне нафтохімічне підприємство вже в січні 2022 року почне випускати бензол для хімічного синтезу і гексаново розчинника з чистотою 99,9%, яке посилить експортний потенціал і внутрішній ринок країни. Про це повідомляє прес-служба інвестиційної промислової групи AES Group, яка стала новим власником Ukrainian Petroleum.

Команда в рекордні терміни добудовує новий завод і модернізує існуюче підприємство. Основою технологічного процесу будуть переробка газового конденсату і конденсату газу легких вуглеводнів виключно від українських видобувних компаній.

“У нас амбітна мета, підкріплена можливостями – виробляти в Україні паливо класу Євро 5, який за всіма показниками відповідає світовим стандартам преміум-якості, – говорить президент інвестиційної промислової групи AES Group Костянтин Валеулін. – Ми обладнаємо підприємство ліцензованими світовими технологіями. Наші інвестиції в модернізацію за попередніми підрахунками складуть понад 200 млн $”.

Власне виробництво бензолу для хімічного синтезу і гексаново розчинника з чистотою 99,9%, дозволить впевнено закріпиться на експортних ринках, що стане безумовною перевагою для масло-екстракційної галузі України. Аналогічного виробництва в країні за останні 30 років ще не було. До цього моменту Україна була заручником імпорту з Білорусі, РФ і Румунії, поперемінно побоюючись загрози дефіциту і припинення поставок. Продукт Ukrainian Petroleum є проривом для експорту та імпортозаміщення нафтохімічного комплексу.

“Ukrainian Petroleum – українська компанія. Ми зацікавлені створювати український продукт, яким зможе гордо користуватися кожен українець, замість більш дорогих імпортних аналогів”, – зазначає Костянтин Валеулін.

Джерело: obozrevatel.com

Схожі новини

Заява AESGroup
Заява AES Group
Заява AES Group