ТОВ «Українська Алкогольна Компанія»

ТОВ «Українська Алкогольна Компанія»

ТОВ «Українська Алкогольна Компанія»

Наші заводи та діяльність

Компанія ТОВ «Українська Алкогольна Компанія» створена в 2023 році стала логічним продовженням діяльності групи компаній AES GROUP після купівлі 2-х спиртових заводів в Харківській області.

ТОВ «Українська Алкогольна Компанія» – це 100% український бренд із вітчизняними інвестиціями, для нас честь підтримувати українську економіку у складні часи для нашої країни! Єдина алкогольна компанія яка почала свою діяльність в складний, воєнний 2023 рік в межах харківської області.

Наша гордість – це продукти, які вироблені нами і які відповідають сучасним європейським стандартам як з боку виробництва так і з боку технологій, які відповідають принципам сталого розвитку компанії. Компанія, яка за 2023 створила та виробила цілу низку якісних алкогольних продуктів, якими може пишатися: дві горілки, настоянка та неймовірний бальзам.

Місія ТОВ «Українська Алкогольна компанія» забезпечити українських та світових споживачів широким рядом алкогольних напоїв найвищої якості, вироблених з використанням інноваційних технологій та рецептур. Завдяки підприємствам, які входять до групи компаній AES GROUP, ми контролюємо весь шлях виробництва сировини та підтверджуємо високу якість запропонованих алкогольних продуктів.

Конкурентні переваги продуктів на ринку: всі алкогольні продукти портфелю вироблені на власному спирті, який відповідає найвищим стандартам виробництва.