11/07/2023Просмотров: 1612

AES Group розпочала власне виробництво алкогольних напоїв

«Українська Алкогольна Компанія» – новий вітчизняний виробник високоякісного алкоголю. Створена на базі концерну «УкрСпецСпирт», спиртового бізнесу інвестиційно-промислової групи AES Group, компанія виготовляє широкий ряд алкогольних напоїв середнього та преміум-сегменту. Початок дистрибуції – це ринок України, з наступного року запланований вихід на міжнародні ринки збуту.

Продуктовий портфель «Української Алкогольної Компанії» представлений чотирма брендами горілки, віскі та бальзаму. Преміальний бренд «Червона Калина» втілює в собі всю красу та натхнення української культури. Бренд «Дика Воля» спілкується зі споживачами про нестримну волю до свободи та непереборну силу цієї волі. Бренд «Eagle Spirit» надихає на пошук нових смаків та викликів для споживачів. Бренд «Таїна Знахарки» дає змогу насолодитися різноманіття ароматів та смаків українських трав. Навіть вибагливий споживач може знайти продукт до вподоби в широкому асортиментному портфелі компанії.

Ключове для нового виробника – якість продукту. У складі всієї лінійки використовується лише спирт класу «Люкс», виготовлений на заводах концерну «УкрСпецСпирт», а також вода максимального, із технологічно можливих нині, ступеню очистки. Напої виробляють за новітніми технологіями, використовуючи традиційну для цих видів алкоголю рецептуру та натуральні компоненти.

Попередньо з 2021 року AES Group інвестувала в модернізацію Караванського та Артемівського спиртзаводів, щоб створити фундамент для виробництва якісної продукції з застосуванням модерних інновацій в спиртовій галузі.

«Старт власного випуску алкоголю – закономірне продовження системного розвитку спиртового бізнесу AES Group. Ми маємо технологічну можливість випустити на вітчизняний ринок принципово нові продукти високої якості. Це можливо за рахунок повного контролю виготовлення продукту від виробництва спирту до виробництва алкогольного напою. Міжнародна експансія – це наступний крок розвитку нової компанії», – зазначає президент інвестиційно-промислової групи AES Group Костянтин Валеулін

Схожі новини

Заява AESGroup
Заява AES Group
Заява AES Group