Нафтохімічна промисловість Нафтохімічна промисловість

Нафтохімічна промисловість
Нафтохімічна промисловість

Нафтохімічна промисловість

Міссія UKRAINIAN PETROLEUM

Ukrainian Petroleum – перше в країні приватне нафтохімічне підприємство, яке у травні 2021 року увійшло до складу інвестиційної промислової групи AES Group.
Амбітна мета Ukrainian Petroleum, підкріплена реальними можливостями – виробляти в Україні паливо класу Євро 5, відповідне за показниками світовим стандартам преміум якості.

UKRAINIAN PETROLEUM

Виробництво

Ukrainian Petroleum виробляє бензол для хімічного синтезу та гексанового розчинника з чистотою 99,9%. Основою технологічного процесу є переробка газового конденсату та конденсату газу легких вуглеводнів виключно від українських видобувних компаній.

Продукт такої якості значно посилює експортний потенціал та внутрішній ринок країни. Ключовою перевагою є висока конкурентоспроможність і можливість заміщення більш дорогих імпортних аналогів.

Ukrainian Petroleum обладнано ліцензованими світовими технологіями. У модернізацію та нове будівництво буде інвестовано близько 200 млн $.

Контроль якості

Якість готової продукції та сировини, що використовується у виробництві, контролюється виробничими лабораторіями. Вони оснащені сучасним вимірювальним обладнанням, що дає можливість проводити якісний та кількісний контроль сировини, напівпродуктів виробництва та готової продукції.

Соціальна відповідальність

  • Підприємство забезпечує місцеве населення, робітників різної спеціалізації та освіти робочими місцями та протидіє відтоку висококваліфікованих спеціалістів, таких як електрогазозварники, слюсарі-будівельники, слюсарі-монтажники, інженери-конструктори, та інших за кордон.
  • Підприємство відповідальний платник податків у місцевий та державний бюджети.
  • У моменти важких епідеміологічних ситуацій в країні, підприємство забезпечує заробітною платою усіх співробітників, які вже працюють на заводі і продовжує створювати нові робочі місця.
  • Наші підприємства розвивають малий і середній бізнес, сприяють підтримці стабільного економічного фону в регіоні і країні.

Фотогалерея