ФК Металіст 1925 ФК Металіст 1925

ФК Металіст 1925
ФК Металіст 1925

ФК Металіст 1925

Про футбольний клуб

ФК «Металіст 1925» є прикладом спрямованого інтересу інвестиційної промислової групи AES Group до популярної гри у футбол. Ми надихаємось прикладом великих грандів українського футболу, як ФК «Шахтар» та ФК «Динамо» і маємо мету  повернути великий европейський турнір до Харкова.

Місія «ФК «Металіст 1925» – створювати гідні умови для наступністі поколінь, підготовки резерву та футболістів-професіоналів.

Бачення футболу і стиль гри команди, прищеплювались новим тренерським штабом, який повністю збігається з філософією AES Group. Результати роботи головного тренеру і його колег-помічників підтверджують правоту нашого головного кадрового рішення в сезоні-2020/21 рр. – оперативно подолавши сходинки аматорського та початкового професійного рівня, команда вийшла до Української Прем’єр-ліги.

У сезоні 2021/22 наші команда має намір довести, що гідна представляти харківський футбол серед еліти українського футболу. Основною метою є досягнення позитивних результатів у кожній грі та яскрава, динамічна гра команди, котра би сподобалась вболівальникам, що є серцем і головною надихаючою силою команди.

Ключова мета  AES Group – втілити у життя дієві зміни, які дозволять поліпшити роботу та зміцнити позитивний імідж Академії «ФК «Металіст 1925». Зібрати в рядах команд Академії кращі юні таланти та створити необхідні умови, щоб молоді футболісти та їхні батьки відчували безпосередню причетність до амбіційних проєктів клубу.

Фотогалерея